Výpis ponúk
20
20
20
185 000 €
(3 033 € / m²)
Predaj
3+1
61 m²
Holubyho, Pezinok
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
61 m²
kúpeľne
2+
Popis
Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou na sídlisku Sever , na ulici L.Novometského.
Byt sa nachádza na 6 poschodí s výťahom. Rozloha ...
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Čiastočná rekonštrukcia
Typ budovy:
Panel
Vek ponuky:
5dní
Aktualizované:
5dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Holubyho, Pezinok
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.