Výpis ponúk
24
24
24
428 000 €
(2 853 € / m²)
Predaj
5+1
150 m²
Donovaly, Donovaly
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
5+1
plocha
150 m²
kúpeľne
2+
Popis
[b]4 Apartmány NA PREDAJ V CENTRE Obce Donovaly[/b]
Hľadáte investičné apartmány a jedným z Vašich kritérií je, že majú byť v centre lyžiarskeho s...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Internet
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Pôvodný stav
Typ budovy:
Ostatné
Vybavenie:
zariadený
Podlažie:
5. podlažie z 5
Vek ponuky:
408dní
Aktualizované:
47dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Donovaly, Donovaly
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.