SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
415 000 €
(4 150 € / m²)
Predaj
3+1
100 m²
Saffron Avenue

miestnosti3+1
plocha100 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Qualify for Seychelles ResidencySpacious one apartment with two bathrooms and short-term rental license in place. Great flow, modern kitchen with inte...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaZariadenýKuchynské spotrebičeOhrievač vody

zariadený
Vek ponuky: 11dní
Aktualizované: 11dní

Lokalita

Saffron Avenue
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

REMAX Paradise Seychelles