Výpis ponúk
22
22
22
309 755 €
(1 526 € / m²)
Predaj
4+1
203 m²
Route de la Corniche O Dakar, Commune de Ngor
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
4+1
plocha
203 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Discover the best of Dakar by living in this superb new spacious 3 bedroom apartment in Les Almadies, Dakar.
With a total living area of 203 m², this...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Bazén
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
301dní
Aktualizované:
301dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Route de la Corniche O Dakar, Commune de Ngor
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.