Výpis ponúk
19
19
19
195 000 €
(2 532 € / m²)
Predaj
2+1
77 m²
Strada Matei Millo, Voluntari
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
77 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Descoperiți o locuință modernă, gata de mutare, situată într-o zonă exclusivistă în apropierea pădurii și a principalelor artere de acces.
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
4dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Strada Matei Millo, Voluntari
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.