SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
199 000 €
(3 491 € / m²)
Predaj
2+1
57 m²
Hessenstraße, Freistadt

miestnosti2+1
plocha57 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Moderne 2 Zimmer-Wohnung einziehen und wohlfühlen!
Diese Wohnung wurde geschmackvoll in Handwerksqualität renoviert und hochwertig ausgestattet.

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Hessenstraße, Freistadt
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

SkyLead Real GmbH - Linz