SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
645 000 €
(5 000 € / m²)
Predaj
5+1
129 m²
Röcken, Dalaas

miestnosti5+1
plocha129 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Seltene Kaufgelegenheit im Klostertal:
Die Wohnung erstreckt sich über zwei Ebenen und bietet 4 Schlafzimmer mit insgesamt 8 Betten, zwei Südbalkone, ...

Ostatné
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 9dní

Lokalita

Röcken, Dalaas
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

SkyLead Real GmbH - Bregenz