SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
205 000 €
(1 349 € / m²)
Predaj
3+1
152 m²
Rua de Cima, Vinhais

miestnosti3+1
plocha152 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Discover this almost new luxury home in the heart of Bragança, Vinhais, priced at 205,000. Spanning 153.03m², this property offers a perfect blend of ...

Ostatné
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Rua de Cima, Vinhais
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CENTURY 21 Nopi III