SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
525 000 €
(6 250 € / m²)
Predaj
2+1
84 m²
Cais do Cavaco, Vila Nova de Gaia

miestnosti2+1
plocha84 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Gaia Hills Agora is one of the last opportunities to acquire a flat on the first line of the Douro River, in a truly exclusive location in Vila Nova d...

Ostatné
Vek ponuky: 11dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Cais do Cavaco, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis