Výpis ponúk
37
37
37
345 000 €
(3 165 € / m²)
Predaj
4+1
109 m²
Largo Laborim, Vila Nova de Gaia
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
4+1
plocha
109 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Identificação do imóvel: ZMPT583309
2-bedroom apartment located in the Brisas de Gaia Private Condominium, just a few steps from Eduardo Santos Silva...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
A - Extrémne úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
75dní
Aktualizované:
75dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Largo Laborim, Vila Nova de Gaia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.