SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
410 000 €
(3 796 € / m²)
Predaj
3+1
108 m²
Trancoso

miestnosti3+1
plocha108 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This stylish apartment is currently undergoing full renovation in the very heart of Loulés historic centre and will be sold as a completely renovated ...

Ostatné
Vek ponuky: 55dní
Aktualizované: 48dní

Lokalita

Trancoso
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Espacos WEB

Divine Home