SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
565 000 €
(7 740 € / m²)
Predaj
2+1
73 m²
Tavira

miestnosti2+1
plocha73 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Diese spektakuläre Entwicklung umfasst 31 autonome Fraktionen, bestehend aus T2- und T1-Apartments, mit Schlafzimmern mit Einbauschränken, verteilt au...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Tavira
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

RealtyOneGroup Sucesso