SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
630 000 €
(6 238 € / m²)
Predaj
Atypický
101 m²
Rua A, Sines

miestnostiAtypický
plocha101 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento T2+1 , construção nova, com uma área bruta privativa de 101 m2, deck e piscina na com vista mar.
Esta unidade encontra-se inserida no cond...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Rua A, Sines
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dils Portugal