SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
390 000 €
(3 861 € / m²)
Predaj
2+1
101 m²
Rua da Liberdade, Silves

miestnosti2+1
plocha101 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Barlavento village / 2-Bedroom Apartment in Armação de Pêra New Development / Algarve If you are looking for a modern apartment in the Algarve, close ...

Ostatné
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Rua da Liberdade, Silves
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home