SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
321 000 €
(3 000 € / m²)
Predaj
2+1
107 m²
Setúbal

miestnosti2+1
plocha107 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento T2 com uma área total de 107 m2, situado em zona central da cidade de Setúbal. Localizado perto de tudo: comércio, serviços, escolas, tra...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Setúbal
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Domus RS | Mediação Imobiliária