SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
325 000 €
(3 037 € / m²)
Predaj
2+1
107 m²
Rua de Cabo Verde, Setúbal

miestnosti2+1
plocha107 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This cozy apartment, originally a 3-bedroom (T3) and now converted into a spacious 2-bedroom (T2), stands out for its elegance and practicality, with ...

Parametre

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorPo rekonštrukciiDrevená podlahaPodlažie

Ostatné
Vek ponuky: 157dní
Aktualizované: 37dní

Lokalita

Rua de Cabo Verde, Setúbal
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CENTURY 21 Move.On