Výpis ponúk
27
27
27
625 000 €
(2 648 € / m²)
Predaj
5+1
236 m²
Rua de Sendim, Santo Tirso
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
5+1
plocha
236 m²
kúpeľne
2+
Realty ONE Group
Realty ONE Group is currently the fastest-growing real estate brand in the United States. With over 20 years of experience, it has...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
4dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rua de Sendim, Santo Tirso
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.