SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
492 000 €
(6 150 € / m²)
Predaj
4+1
80 m²
Rua de Cimo de Vila, Porto

miestnosti4+1
plocha80 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Brand new 2-bedroom (T1+T0) apartment, with 80 sqm of gross private area in Marquesa Palace residential building, in the historic centre of downtown P...

Ostatné
Vek ponuky: 493dní
Aktualizované: 493dní

Lokalita

Rua de Cimo de Vila, Porto
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

JLL Residential