SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
1 630 000 €
(10 449 € / m²)
Predaj
3+1
156 m²
Largo de Nevogilde, Porto

miestnosti3+1
plocha156 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

3 Bedroom flat with 156sqm and outdoor area with 72sqm, in a new development, in Foz, Porto. Nomad Eden is the newest exclusive residential developme...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Prirodzené svetloOtvorený obývací priestorPodlažieModerný štýl

Ostatné
Vek ponuky: 128dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Largo de Nevogilde, Porto
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Espacos WEB

Castelhana