SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 350 000 €
(4 909 € / m²)
Predaj
5+1
275 m²
Rua do Farol, Porto

miestnosti5+1
plocha275 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento T4 duplex com 275 m2, varanda com 20 m2 e jardim privado de 38 m2, que oferece a exclusividade de viver em condomínio de luxo com seguranç...

Ostatné
Vek ponuky: 345dní
Aktualizované: 345dní

Lokalita

Rua do Farol, Porto
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dils