Výpis ponúk
17
17
17
227 000 €
(1 118 € / m²)
Predaj
6 a více
203 m²
Estrada de Santa Rita, Ponte da Barca
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
6 a více
plocha
203 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
APARTAMENTO T3 COM GARAGEM EM FASE FINAL DE CONSTRUÇÃO.
RES DO CHAO.
Venha descobrir este empreendimento de 4 pisos com 16 modernos apartamentos em ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
A - Extrémne úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
491dní
Aktualizované:
491dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Estrada de Santa Rita, Ponte da Barca
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.