Výpis ponúk
12
12
12
245 000 €
(3 224 € / m²)
Predaj
3+1
76 m²
Rua Professora Olga Passos, Odivelas
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
76 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Apartamento T2 com 75m2 em Odivelas totalmente remodelado e mobilado.
Este apartamento encontra-se no 2o andar num prédio sem elevador é constituído ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
D - Menej úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
495dní
Aktualizované:
494dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rua Professora Olga Passos, Odivelas
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.