SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
275 000 €
(4 104 € / m²)
Predaj
2+1
67 m²
Rua Sub-Vila, Nazaré

miestnosti2+1
plocha67 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Discover this delightful 2-bedroom apartment in the heart of Nazaré, Leiria, priced at 295,000. With a generous area of 78.15m², this ground-floor uni...

Ostatné
Vek ponuky: 234dní
Aktualizované: 57dní

Lokalita

Rua Sub-Vila, Nazaré
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CENTURY 21 Ramomi