SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
550 000 €
(5 914 € / m²)
Predaj
3+1
93 m²
Rua do Mar, Loulé

miestnosti3+1
plocha93 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento T2 inserido em condomínio de luxo, localizado em zona premium de Vilamoura. Este imóvel destaca-se pela sua excelente qualidade de constru...

Ostatné
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 9dní

Lokalita

Rua do Mar, Loulé
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

iad Portugal