Výpis ponúk
18
18
18
760 000 €
(6 387 € / m²)
Predaj
3+1
119 m²
Rua do Pacífico, Loulé
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
119 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Wunderschöne 3-Zimmer-Wohnung in Vilamoura und in einer privilegierten Wohngegend und privaten Eigentumswohnung.
Im modernen/rustikalen Stil besteht ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Moderný štýl
Samostatná kuchyňa
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
B - Veľmi úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
18dní
Aktualizované:
18dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rua do Pacífico, Loulé
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.