SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
550 000 €
(4 955 € / m²)
Predaj
4+1
111 m²
Rua da Cabine, Loulé

miestnosti4+1
plocha111 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

2 Bedroom Apartment in Exclusive Condominium - VilamouraLocation and Surroundings Located in one of the noblest and quietest areas of Vilamoura, this ...

Parametre

Vygenerované z AI

Prirodzené svetloZariadenýPodlažieOtvorený obývací priestorKuchynské spotrebiče

Ostatné
Vek ponuky: 161dní
Aktualizované: 48dní

Lokalita

Rua da Cabine, Loulé
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tripalgarve Real Estate