SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 780 000 €
(7 841 € / m²)
Predaj
4+1
227 m²
Estrada de Benfica, Lisboa

miestnosti4+1
plocha227 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Live with Luxury and Comfort in the Heart of Benfica - 4 Bedroom Apartment in Exclusive CondominiumWelcome to a unique living experience in the heart ...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VýhľadOtvorený obývací priestorSamostatná kuchyňaVaňaSprchovací kútSamostatné wcChodbaKuchynské spotrebičePráčkaZabezpečenie

Ostatné
Vek ponuky: 487dní
Aktualizované: 487dní

Lokalita

Estrada de Benfica, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KW Select