Výpis ponúk
24
24
24
940 000 €
(7 231 € / m²)
Predaj
5+1
130 m²
Avenida da Liberdade, Lisboa
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
5+1
plocha
130 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Apartamento Duplex de Charme ao Jardim das Amoreiras.
Numa localização muito especial em Lisboa, e inserido num prédio de charme, este apartmento dup...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Drevená podlaha
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
E - Nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
491dní
Aktualizované:
491dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Avenida da Liberdade, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.