Výpis ponúk
18
18
18
199 000 €
(3 618 € / m²)
Predaj
1+1
55 m²
Rua de Xabregas, Lisboa
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
55 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Apartamento T1 Beato
Excelente Apartamento T1 todo remodelado no Beato / Xabregas. Edifício Londres. Prédio com porteiro e segurança. Elevadores.
Loca...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Výhľad
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
496dní
Aktualizované:
495dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rua de Xabregas, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
CENTURY 21 Nações
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
CENTURY 21 Nações
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu