Výpis ponúk
3
3
600 000 €
(3 947 € / m²)
Predaj
5+1
152 m²
Avenida de Roma, Lisboa
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
5+1
plocha
152 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Identificação do imóvel: ZMPT563051
Apartamento T4 na Avenida dos Estados Unidos da América, uma das localizações mais prestigiadas da Cidade de Lisb...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
D - Menej úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
496dní
Aktualizované:
495dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Avenida de Roma, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.