Výpis ponúk
10
10
10
599 900 €
(8 332 € / m²)
Predaj
3+1
72 m²
Avenida Grão Vasco, Lisboa
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
72 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Discover this fantastic apartment that combines comfort, modernity, and excellent use of space.
The social area features an open-plan kitchen and l...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
1dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Avenida Grão Vasco, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.