SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
450 000 €
(6 338 € / m²)
Predaj
Atypický
71 m²
Rua Vítor Bastos, Lisboa

miestnostiAtypický
plocha71 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

3-bedroom apartment located in one of Lisbon's most central and sought-after areas, Campolide, on Rua Vítor Bastos. With an excellent distribution of ...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Rua Vítor Bastos, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KW Select