SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
776 000 €
(4 565 € / m²)
Predaj
Atypický
170 m²
Rua da Bombarda, Lisboa

miestnostiAtypický
plocha170 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

We present this spacious 4-bedroom apartment with a total area of 170 sqm, located on the 3rd floor of a building in Arroios, one of Lisbon’s most cen...

Ostatné
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Rua da Bombarda, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KW Select