SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
367 500 €
(5 034 € / m²)
Predaj
Atypický
73 m²
Rua Lopes, Lisboa

miestnostiAtypický
plocha73 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Renovierte 2-Zimmer-Wohnung mit ausgezeichnetem Tageslicht in Penha de França mit zwei Badezimmern.
Wir präsentieren diese fantastische 2-Zimmer-Wohnu...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Rua Lopes, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Habisale