SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
365 000 €
(3 544 € / m²)
Predaj
3+1
103 m²
Avenida Grão Vasco, Lisboa

miestnosti3+1
plocha103 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento T3 
Localização excelente com transportes próximos.
Este apartamento tem arrendamento vitalício, negócio com perspectiva de investimento f...

Plynové
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Avenida Grão Vasco, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Predimed