Výpis ponúk
23
23
23
575 000 €
(9 746 € / m²)
Predaj
2+1
59 m²
Avenida de Berna, Lisboa
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
59 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Apartamento T1, inserido no novo empreendimento DUUO, localizado numa das áreas mais centrais e privilegiadas de Lisboa.
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
A - Extrémne úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
8dní
Aktualizované:
8dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Avenida de Berna, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.