SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
570 000 €
(4 222 € / m²)
Predaj
5+1
135 m²
Rua dos Soeiros, Lisboa

miestnosti5+1
plocha135 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT587630

4-Bedroom Apartment in Benfica – Lisbon

We present this 4-bedroom apartment located in Benfica, one of the most...

Ostatné
Vek ponuky: 37dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Rua dos Soeiros, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZOME Abóboda