SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
750 000 €
(10 714 € / m²)
Predaj
Atypický
70 m²
Rua da Junqueira, Lisboa

miestnostiAtypický
plocha70 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

1-bedroom apartment for sale in Belém, brand new, located in a prestigious 5-star hotel on the riverfront in Lisbon, with views of the Tagus River.
Wi...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VýhľadOtvorený obývací priestorPodlažieVysoké stropy

Ostatné
Vek ponuky: 72dní
Aktualizované: 72dní

Lokalita

Rua da Junqueira, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Infante & Riu - Portugal Real Estate