SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 990 000 €
(7 481 € / m²)
Predaj
Atypický
266 m²
Rua da Junqueira, Lisboa

miestnostiAtypický
plocha266 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

3 bedroom flat with 266 m² of private gross area, complemented by 105 m² of garden and private terraces, inserted in a recent condominium with panoram...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VýhľadTerasaOtvorený obývací priestorVaňaSprchovací kútSamostatné wcKuchynské spotrebičeDrevená podlahaVysoké stropyPrirodzené svetloModerný štýl

Ostatné
Vek ponuky: 114dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Rua da Junqueira, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dils Portugal