SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
499 900 €
(6 665 € / m²)
Predaj
3+1
75 m²
Estrada de Benfica, Lisboa

miestnosti3+1
plocha75 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartamento à Venda em Benfica - Oportunidade Única!

Descubra este encantador apartamento localizado num bairro familiar e residencial, ideal para qu...

Ostatné
Vek ponuky: 222dní
Aktualizované: 18dní

Lokalita

Estrada de Benfica, Lisboa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CENTURY 21 New Home