SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
685 000 €
(9 648 € / m²)
Predaj
2+1
71 m²
Rua da Torraltinha, Lagos

miestnosti2+1
plocha71 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

Condo/Apartment T2 for sale

Ostatné
Vek ponuky: 185dní
Aktualizované: 58dní

Lokalita

Rua da Torraltinha, Lagos
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Espacos WEB

Remax Prestige