Výpis ponúk
20
20
20
445 000 €
(5 000 € / m²)
Predaj
4+1
89 m²
Rua 25 de Abril, Lagoa
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
4+1
plocha
89 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Identificação do imóvel: ZMPT559552
T1 + 2 apartment on the 1rst floor, inserted in the tourist development Valley Nature Village located between the...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Výhľad
Otvorený obývací priestor
Prirodzené svetlo
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
A - Extrémne úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
493dní
Aktualizované:
492dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rua 25 de Abril, Lagoa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.