SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
545 000 €
(7 786 € / m²)
Predaj
Atypický
70 m²
Estrada de Benagil, Lagoa

miestnostiAtypický
plocha70 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Two-bedroom apartment with magnificent sea views, opposite Vale de Centeanes beach, in Carvoeiro.Located in the Algarve Sol Aparthotel development, th...

Ostatné
Vek ponuky: 13dní
Aktualizované: 13dní

Lokalita

Estrada de Benagil, Lagoa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

RE/MAX Latina II