Výpis ponúk
15
15
15
572 450 €
(2 862 € / m²)
Predaj
5+1
200 m²
Rua Espigueiro de Vessadas, Guimarães
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
5+1
plocha
200 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Identificação do imóvel: ZMPT588669
Na Costa, em Guimarães, junto ao Parque da Cidade de Guimarães, nasce o Mil Cento e Onze, um empreendimento pensa...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
4dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rua Espigueiro de Vessadas, Guimarães
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.