Výpis ponúk
24
24
24
485 000 €
(6 299 € / m²)
Predaj
Atypický
77 m²
Caminho Fe, Funchal
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
77 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Apartamento T2 | Nova Construção | Quintinha da Fé | São Martinho | Funchal
Apresentamos este elegante apartamento T2 de nova construção, pronto a ha...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Otvorený obývací priestor
Prirodzené svetlo
Po rekonštrukcii
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
A - Extrémne úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
94dní
Aktualizované:
2dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Caminho Fe, Funchal
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.