SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
2 100 000 €
(7 749 € / m²)
Predaj
4+1
271 m²
Rua da Igreja, Faro

miestnosti4+1
plocha271 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

4 Bedroom duplex flat with 270sqm, terrace of 181sqm, balcony of 49sqm, 6 parking spaces and storage room, inserted in a new contemporary and exclusiv...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Rua da Igreja, Faro
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Espacos WEB

Castelhana