SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
195 000 €
(2 786 € / m²)
Predaj
4+1
70 m²
Rua de Angola, Fafe

miestnosti4+1
plocha70 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT582080

Apartamento T1+1 no Centro de Fafe

Se está a procura de viver na cidade de Fafe, presento-lhe este acolhedor apa...

Ostatné
Vek ponuky: 164dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Rua de Angola, Fafe
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZOME Fafe