SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
265 000 €
(4 907 € / m²)
Predaj
2+1
54 m²
Rua 5, Espinho

miestnosti2+1
plocha54 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Vende-se apartamento T1 novo em Espinho, com terraço e jardim, situado na terceira linha junto à Alameda. Este imóvel moderno oferece 55m² de área út...

Ostatné
Vek ponuky: 340dní
Aktualizované: 339dní

Lokalita

Rua 5, Espinho
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

E60 Real Estate