Výpis ponúk
17
17
17
335 000 €
(2 445 € / m²)
Predaj
4+1
137 m²
Ciclovia, Entroncamento
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
4+1
plocha
137 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Identificação do imóvel: ZMPT578572
THE BEST RESIDENCE – LIVE THE EXTRAORDINARY IN ENTRONCAMENTO!
Private Condominium in Entroncamento, in one of the...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
B - Veľmi úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
318dní
Aktualizované:
131dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Ciclovia, Entroncamento
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.