SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
295 000 €
(1 317 € / m²)
Predaj
3+1
224 m²
Estrada da Raposeira, Elvas

miestnosti3+1
plocha224 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Este apartamento T3 com estilo senhorial, com uma área bruta privativa de 224,34 m2, está localizado no centro histórico de Elvas, proporcionando uma ...

Ostatné
Vek ponuky: 492dní
Aktualizované: 491dní

Lokalita

Estrada da Raposeira, Elvas
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Predimed